Nie chodzi tylko o nasze produkty. Ale o stwarzane przez nie możliwości.

Obejrzyj film wideo

Niwelowanie bólu

Innowacyjne rozwiązania firmy Zimmer Biomet pomagają leczyć choroby i urazy kości, stawów i tkanek miękkich. Wraz ze specjalistami z zakresu opieki zdrowotnej umożliwiamy lepsze życie milionom pacjentów.

Dążenie do ponadprzeciętnych wyników

Obiecujemy, że wykroczymy poza granice obecnych możliwości i będziemy odkrywać to, co dopiero będzie możliwe w przyszłości — chcemy pomóc pracownikom opieki zdrowotnej i pacjentom przejść do kolejnego etapu. Codziennie koncentrujemy się na doskonaleniu funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w zakresie chorób układu mięśniowo-szkieletowego.

To wszystko, co robimy. To wszystko, co od zawsze robiliśmy.

Dla specjalistów z zakresu opieki zdrowotnej

Your Progress. Our Promise.” To nasze zobowiązanie do współpracy ze specjalistami z zakresu opieki zdrowotnej nad przyspieszaniem przełomowych zmian. Razem umożliwiamy lepsze życie milionom pacjentów.

Firmy zacieśniają współpracę, jednak wszelkie informacje o dotychczasowych produktach i usługach Zimmer lub Biomet można znaleźć na starszych stronach każdej z firm.

Dla pacjentów i opiekunów

Firmie Zimmer Biomet przyświeca cel, jakim jest umożliwianie lepszego życia pacjentom i ich bliskim.  W naszej ofercie można zarówno znaleźć lekarzy, jak i dowiedzieć się więcej o naszych produktach.

Firmy zacieśniają współpracę, jednak wszelkie informacje o dotychczasowych produktach i usługach Zimmer lub Biomet można znaleźć na starszych stronach każdej z firm.

Zgodność z zasadami firmy

Firma Zimmer Biomet podjęła zobowiązanie do przestrzegania najwyższych standardów etyki oraz bezwzględnego przestrzegania obowiązujących przepisów prawa, regulacji, wewnątrzfirmowych zasad i kodeksów branżowych. Znane lub podejrzewane naruszenie można w pełni poufnie zgłosić poprzez specjalną infolinię. Obie infolinie są dostępne całodobowo i zarządzane przez niezależne firmy. Rozmowę można odbyć po angielsku lub w jednym z wielu innych języków.

W sprawie pracowników firmy Zimmer Biomet i jej partnerów biznesowych lub działań firmy prosimy o kontakt pod numerem 0-0-800-111-1111 (Po komunikacie wybierz 877-593-4582) lub pod adresem compliance.hotline@zimmerbiomet.com. Można też przesłać raport online na stronie

 

Kodeks postępowania biznesowego w firmie

Kodeks postępowania biznesowego w firmie Zimmer Biomet

 

Kontakt

Przepraszamy, podczas próby przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.


Telefon
800-613-6131
Adres
Zimmer Biomet
P.O. Box 708
1800 West Center Street
Warsaw, IN 46581-0708